укр   рус

Нафтопродукти

ТПК реалізує нафтопродукти виробництва Білоруських та Європейських НПЗ. Продаж вітчизняного пального наша компанія планує розпочати після переходу українських нафтопереробних комплексів на екологічні стандарти Євро 5.

Особливості європального в порівнянні з вітчизняними продуктами: - в п’ять разів менший вміст бензолу, що є токсичним і сильним розчинником; - вдвічі менша концентрація фактичних смол, котрі впливають на зношування двигуна і утворення нагару; - в п’ять разів менше сірки, яка з часом призводить до корозії деталей.

Суттєві переваги має і дизельне європальне - це мінімальний вміст сірки та поліциклічних ароматичних вуглеводів, сталий показник цитанового числа, стійкість до низьких температур.

Головна відмінність пального європейського стандарту — це менші витрати пального вашим авто та більш жорсткі вимоги до ступеня очищення пального від часток, що забруднюють навколишнє середовище.


Логістика та транспорт

Зберігання та транспортування нафтопродуктів відбувається виключно відповідно до сучасних стандартів на вимог. ТПК володіє власним парком спеціалізованого транспорту. В найближчому майбутньому ми плануємо впровадження інноваційних елементів контролю кількості і якості транспортованого палива.


Альтернативне паливо

Новий та перспективний напрямок паливного ринку – альтернативне паливо. Наша команда працює над кількома проектами в сфері альтернативного палива. Новини та опис чекайте на нашому сайті.

Головний офіс. м. Київ, вул. Горького, 33В, БЦ Максим, 1й поверх
044 288 30 10
Відділ реалізації нафтопродуктів. м. Київ, вул. Горького, 33В, БЦ Максим, 1й поверх
+38 098 592 6870, +38 067 460 1102, +38 097 654 2604
Відділ реалізації паливних талонів та карточок +38 067 460 1070
Відділ альтернативного палива